FYZIOTERAPEUT Praha 10

Pro našeho klienta, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Fyzioterapeut.

Co bude vaším úkolem?

    • provádění fyzioterapeutického vyšetření funkcí sledovaných orgánů, hybných systémů apod.
    • zpracovávání plánu fyzioterapie pro příslušného pacienta na základě těchto vyšetření a dle ordinace lékaře
    • dále sledování a dokumentování stavu pacienta a informování lékaře o tomto stavu a o průběhu terapie v oblasti fyzikální terapie
    • práce na PC

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • získaná odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeut dle zákona 96/2004 Sb. (VOŠ, Bc., Mgr.) podmínkou
    • registrace a praxe v oboru výhodou
    • zájem o obor nutností
    • spolehlivost a zodpovědnost
    • přesnost a pečlivost
    • příjemné vystupování
    • práce na PC (uživatelsky)

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na hlavní pracovní poměr
    • práce na plný
    • zkušební doba 3 měsíce
    • příjemným pracovním prostředím
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • pro mimopražské uchazeče možnost ubytování
    • zaměstnanecké benefity
    • zázemí stabilního zaměstnavatele

Nástup možný ihned / dohodou.

Místo poskytovatele inzerovaného centra rehabilitační péče je Praha 10,

v blízkosti metra Želivského.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019