Fyzicky nenáročná práce ve výrobě, nástup ihned/Zlín

Požadujeme

• manuální zručnost
• dobrý zdravotní stav
• minimálně základní vzdělání
• dobrá pracovní morálka

Nabídka

• dlouhodobá pracovní příležitost ve stabilní společnosti
• možnost profesního růstu
• práce na HPP nebo DPČ
• mzda 20.000-27.000,-Kč
• ubytování
• možnost týdenních záloh
• stravenkový paušál
• čisté a moderní pracoviště
• nástup možný ihned

Pracovní náplň

Zaměstnanec se podílí na obsluze vstřikovacích lisů a následné práci s výlisky
(vizuální kontrola, opracování, identifikace dílů, třídění, balení,...)

Práce je vhodná pro ženy, muže i pro absolventy (vše zaučíme)

Jedná se o 3 směnný provoz (7,5 hod. směny) s volnými víkendy.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Zlín

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Stravenky, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

20000 - 27000 Kč/měs.

Datum zadání:

7.1.2021