Fyzicky nenáročná práce (mzda až 20 000 Kč) Brno

Nabídka již není aktuální

Hledáte lehkou a nenáročnou práci?

Nevyhovuje Vám noční provoz? Nabízíme lehkou práci pouze na denních směnách.

Nabízíme:

  • pouze ranní (6-14) a odpolední směny (14-21:50)
  • nezávazná prohlídka výroby před nástupem
  • jednoduchá manuální práce ve výrobě
  • místo výkonu práce Brno Slatina (CTPark) - výborná dopravní dostupnost!
  • dotované závodní stravování

Náplň práce:

  • manuální práce u výrobní linky (kompletace, balení, etiketování)
  • obsluha strojů (po zaučení)
  • kontrola kvality
  • práce dle pokynů nadřízeného a potřeb výroby

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • ochota pracovat na denních a odpoledních směnách (bez nočních směn)
  • nástup během února/března
  • aktivní přístup k zaškolení

Poznámka:

V případě zájmu stačí odpovědět na tento inzerát a poslat životopis. Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. MĚSTO: Brno

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

11.7.2017