Finanční/Účetní manažer - TOP nabídka!

Hledáte novou pracovní výzvu? Rádi pracujete s čísly? Pracujete rádi s lidmi ve výrobním prostředí? Pak hledáme právě VÁS!!

Co Vás čeká?

►odpovědnost za oblast financí a účetnictví ►starost o vedení účetní agendy, účtování a zpracování měsíčních účetních uzávěrek ►vedení malého týmu finančního oddělení ►budete kontaktní osobou pro auditory, banky, interní/externí požadavky ►podílení se na tvorbě rozpočtu a procesu finančních prognóz ►report přímo generálnímu řediteli

Co je k tomu potřeba?

►vzdělání středoškolské / vysokoškolské – ekonomické zaměření ►odpovídající zkušenosti v účetnictví v mezinárodní společnosti nebo auditní firmě ►obsáhlé znalosti české účetní legislativy ►zkušenosti s daňovými povinnostmi, vztah ke mzdovému účetnictví; ►výborné komunikační schopnosti – kouč a týmový hráč, který má rád/a výzvy ►schopnost vidět fakta za čísly – čísla za fakty ►dobrou znalost anglického jazyka ►pečlivost, důslednost a schopnost věc “dotáhnout” do konce ►chuť dále se v oboru vzdělávat

Co nabízíme?

►možnost osobního rozvoje a profesního růstu ►technické vybavení (notebook, mobilní telefon) ►pracovní smlouvu na dobu neurčitou ►pružnou pracovní dobu ►příspěvek na stravování ►benefitní program ►práci v malém kolektivu ►zázemí stabilní společnosti rodinného charakteru

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

12.1.2020