FINANČNÍ ÚČETNÍ – částečný úvazek – možnost spolupráce na ŽL

Hledáme vhodnou kandidátku na pozici samostatné finanční účetní pro praktickou realizaci jedné z klíčových služeb společnosti, vedení klientského účetnictví.

Finanční účetní – částečný úvazek – možnost spolupráce na ŽL

Jste zodpovědným a pečlivým typem člověka? Proklientský přístup berete jako samozřejmost? Máte praxi více jak 5 let na obdobné pozici?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude Vaším úkolem?

      • vedení a zpracování účetní agendy
      • pravidelné zpracování průběžné měsíční závěrky
      • příprava a zpracování roční účetní závěrky
      • vykazování daně z přidané hodnoty
      • zpracování povinných účetních výkazů a přiznání
      • konzultace v otázkách souvisejících s předmětem plnění
      • zastupování zaměstnavatele a zákazníků před příslušnými orgány státní správy

Co by Vám nemělo chybět?

      • SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
      • znalost podvojného účetnictví a daňové legislativy
      • praxe 5 let na obdobné pozici
      • zkušenost s vedením účetnictví zdravotnických ordinací velkou výhodou
      • znalost SW Pohoda výhodou
      • znalost MS Office
      • komunikativnost, pečlivost, týmovost
      • umět si určit své priority při práci
      • schopnost převzetí a následné zavedení agendy od klienta

Čím Vás na novém místě odměníme?

      • práce převážně z domova
      • velmi dobré finanční ohodnocení
      • mobil, notebook
      • flexibilní pracovní doba
      • možnost práce formou zkráceného úvazku (max. 0,5) nebo na ŽL.

Nástup možný dohodou.  Místo výkonu práce Praha 4.

Práce je možná na zkrácený úvazek nebo na ŽL.

Zaujala Vás tato nabídka? Pak nám pošlete své CV a rádi se s Vámi seznámíme!

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na info@jobsolution.cz. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Jeremenkova 763/88)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Benefity:

Home office, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

15.10.2018