Finanční účetní - bez znalosti cizích jazyků

Do velkoobchodní společnosti s více než dvaceti letou tradicí, která má i svojí vlastní značku a expandující v současné době i na zahraniční trhy - hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici pomocné účetní.

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 25 000 - 29 000kč
    • stravenky
    • po dvou letech pracovního poměru 5 týndů dovolené
    • kurzy/školení v daném oboru
    • slevy na firemní produkty
    • PS na dobu neurčitou
    • zajištěné parkovací místo před budovou
    • firemní a teambuildingové akce
    • nové zázemí s možností využití odpočinkových zón

Náplň práce:

    • evidence přijatých faktur do účetního systému
    • účtování přidělených závazkových faktur
    • kontrola saldokontních závazkových účtů s příchozími a odchozími platbami, v případech potřeby tyto platby zadávat manuálně (párování nespárovaných plateb s fakturami, ( 321, 324,315…)
    • kontrola evidence skladového hospodářství
    • spolupráce při potřebách hlavní účetní a při uzávěrkových operací

Požadujeme:

    • praktickou znalost a zkušenost s podvojným účetnictvím, znalost účetních a daňových předpisů, především DPH
    • orientace v účetních dokladech (faktura, dobropis, skladové doklady…)
  • znalost skladového hospodářství

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Bohunice, Jihlavská 796)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Kultura, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

25000 - 29000 Kč/měs.

Datum zadání:

30.5.2020