Jste doma v prostředí financí a účetnictví a rádi by jste své nabyté zkušenosti uplatnili ve společnosti, která Vás za to patřičně ohodnotí? Konečně Jste našli tu správnou nabídku! Pro našeho klienta mezinárodní společnost působící ve výrobní sféře v okresu Cheb hledáme kandidáta na pozici Finanční manažér ( komunikativní úroveň angličtiny).

Co vás čeká:

- Odpovědnost za nastavení a monitorování procesů a kontrol, včetně fakturace,
  zásob, nákupů, mezd
- Odpovědnost za přesnost finančních záznamů v souladu s IFRS a příslušnými
  zákony
- Řízení finančních toků ve společnosti
- Příprava finančních plánů společnosti, měsíční a roční účetní závěrky
- Úzka spolupráce s obchodním týmem
- Vedení finančního týmu 4 lidí, motivace, hodnocení a kontrola jejich výkonu
- Příprava podkladů pro audit, výroční zprávu či kontrolu ze strany státní
  správy
- Analýza technických účetních problémů
- Komunikace s úřady a bankami, zpracování daňové agendy

Očekávame:

- Vysokoškolské vzdělání v ekonomice

- případně letitý hlavní účetní  s
  dovednostmi manažera bez vysokoškolského vzdělání
- Minimálně 10 let zkušeností ve vedoucích finančních pozicích v průmyslu
- Zkušenosti s finančními systémy a obecnou znalost IT
- Schopnost práce v zátěžových situacích, proaktivní přístup, samostatnost
- Výborné manažerské schopnosti, jak vést, rozvíjet a motivovat svůj tým
- Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem, komunikace v AJ s
  vedením společnosti je nezbytnou denní záležitostí

Co vám můžeme nabídnout:

- Perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti
- Podporu osobního rozvoje, zvyšování či prohlubování kvalifikace
- Motivující mzdové ohodnocení
- Flexibilní zaměstnanecké benefity, příspěvek životního či penzijního připojištění
- Pět týdnů dovolené
- Dotované závodové stravování
- Příspěvek na dopravu nebo služební vůz (i k soukromým účelům)
- NtB, mobilní telefon a tarif

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

okres Cheb (Okres Cheb)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Kultura, Flexi – poukázky, Notebook, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc, Home office,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

80000 - 120000 Kč/měs.

Datum zadání:

7.1.2021
OK
/* Not affection functionality */