Finanční manažer

Nabídka již není aktuální.

Náplň práce

PRO NAŠEHO KLIENTA HLEDÁME VHODNÉ UCHAZEČE/UCHAZEČKY NA POZICI Finanční manažer.

Popis pozice:

Odpovědnost za řízení oddělení Bank Operations
Vedení malého týmu - nábor, motivace a rozvoj zaměstnanců
Řízení operativního Cash flow celé skupiny, zpracování analýz, reporting
Monitoring cen bankovních služeb, analýzy bankovních poplatků, zodpovědnost za výběrová řízení
Zajištění hladkého chodu všech platebních operací v rámci společnosti
Komunikace s bankami, externími organizacemi, auditory

Požadujeme

VŠ vzdělání ekonomického zaměření
Komunikativní znalost AJ
Velmi dobrou znalost MS Office, zejména Excelu
Silné analytické schopnosti a proaktivní přístup při řešení denní operativy
Znalost moderních technik platebního styku a jejich fungování výhdou
Zkušenosti s vedením menšího týmu
Základní znalost účetnictví
Výhodou znalost Multicash/Navision
Znalost moderních technik platebního styku a jejich fungování výhodou
Spolupráce na nových projektech v rámci financí

Nabízíme

Motivační mzdové ohodnocení

Prostředí mezinárodní expandující společnosti
Možnost kariérního postupu a dalšího rozvoje
Smlouvu na dobu neurčitou
Mobilní telefon
Motivující finanční ohodnocení
Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, slevy na firemní služby a produkty a další

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Praha)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Multisport karta, Notebook, Jazykové kurzy, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

50000 - 60000 Kč/měs.

Datum zadání:

18.6.2019