Finanční koncipient – pobočkový poradce

Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, franšízovou pobočkou, která poskytuje nezávislé finanční poradenství, komplexní bankovní služby UniCredit Bank a nabízí stovky finančních produktů od mnoha institucí, hledáme vhodného kandidáta na pozici finančního koncipienta – pobočkového poradce, a to z důvodu velkého zájmu klientů o tyto služby. Potřebují posilu do svého týmu specialistů Do bankovní a finanční pobočky Partners market s bankovním koutkem UniCredit Bank:

Jste komunikativní, ambiciózní a láká Vás práce v dynamickém prostředí? Baví Vás čísla, finance a hledání ideálních řešení pro klienta?

Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • zpracování dat a řešení požadavků klientů
    • příprava finančních plánů včetně kalkulací pro klienta a jejich následná realizace
    • vytváření návrhů smluv produktů obchodních partnerů včetně jejich uzavírání
    • komunikace s klienty a s kontaktními osobami obchodních partnerů
    • prověřování aktuálnosti potřeb klientů a návrh odpovídajících řešení

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • jste absolvent SŠ s maturitou
    • máte dobré komunikační a prezentační dovednosti
    • uživatelská znalost MS Office, Outlook je pro Vás samozřejmostí
    • cílevědomost, pracovitost a trpělivost jsou Vám blízké, protože víte, že budování a rozvoj obchodního vztahu je nikdy nekončící proces ve všech oboroech
    • dotahování věcí do konce je Vám vlastní
    • umíte naslouchat potřebám klientů a schopnost přesvědčit je pro Vás hračkou
    • poradenský přístup, umět nabídnout a obhájit nabízené varianty řešení Vám nejsou cizí

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • příjemným pracovním prostředím
    • nadstandardním platovým ohodnocením – fixní mzda a motivační složka dle dosažených výsledků
    • samostatná odpovědná role v týmu
    • stabilní zázemí společností

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo kanceláře se nachází v Praze 22 – Uhříněves.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt]. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na živnostenský list

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

4.9.2018