Pro našeho klienta, poskytovatele kompletních služeb v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Nákupčí. Společnost provádí široké spektrum rutinních i vysoce specializovaných laboratorních vyšetření z oboru klinické biochemie, hematologie, alergologie a klinické imunologie, lékařské mikrobiologie (parazitologie, virologie, bakteriologie). Je provozovatelem sítě odběrových pracovišť. Nyní hledáme vhodného ucahzeče na pozici:

NÁKUPČI

Rádi se dohadujete o ceně? Orientujete se v nákupních procesech a dovednostech? Statistiky, tvorba ceníků, analýzy trhu jsou běžnými Vašimi činnostmi, které děláte?

Je Vaše odpověď ANO? Pak se hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • analýzy trhu
    • tvorba nákladových analýz
    • výběr dodavatelů s ohledem na materiálovou specifikaci a požadavky norem
    • vyjednání smluvních podmínek s dodavateli (rozsah dodávky, kvalita, dodací a platební podmínky).
    • výběrová řízení
    • cenová vyjednání, cenové optimalizace.
    • objednávání materiálu pro zajištění provozu centrály, laboratoří
    • řešení skladových zásob
    • komunikace s dodavateli, prověřování a urgence dodávek na základě jednotlivých požadavků
    • doplňování ceníků, kontrola fakturace na základě objednávek
    • řešení reklamací u dodavatelů
    • zastupování kolegů z oddělení v případě jejich nepřítomnosti
    • zpracovávání nákupních statistik a dalších podkladů dle pokynů vedoucího nákupu

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • SŠ/VŠ vzdělání
    • praxe na obdobné pozici vítána
    • znalost nákupních procesů a dovedností ve zdravotnictví výhodou
    • pečlivost nutností
    • výborné obchodní dovednosti
    • MS office-pokročilý

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • HPP na 40 hodin týdně
    • 3 měsíční zkušební lhůta
    • 5 týdnů dovolené
    • stravenky (stravenková karta) - 90 Kč/ den
    • kvartální bonusy
    • průběžné vzdělávání v oboru
    • zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i pro rodinu

Nástup možný od 01.03.2019.

Místo výkonu práce Praha 6.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Jazykové kurzy, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

28.1.2019