Finanční a úvěrový specialista - Praha 4

Pro naše klienty hledáme nové poradce do týmu. Chceš budovat úspěšnou kariéru? Rád by jsi klientům pomáhal zorientovat se ve světě investičních nástrojů či při splnění jejich snů ? Tak hledáme právě tebe!

Náplň práce:

  • Aktivní obchodní (akviziční) činnost
  • Analýza finančních potřeb a záměrů klienta
  • Péče o stávající i nově získanou klientelu
  • Budování dlouhodobých vztahů s klienty
  • Kvalitní a profesionální poradenský servis
  • Pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti
  • Odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
  • Komunikace s centrálou a zajištění součinnosti
  • Účast na poradách.

Požadujeme:

  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Příjemné vystupování a pro klientský přístup
  • Odpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu
  • Trestní bezúhonnost a bezdlužnost
  • Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou
  • Minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou
  • Znalost MS Office
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Výborná komunikace v češtině
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Intenzivní podporu při startu
  • Klientelu
  • Kvalitní a bezplatný systém zaškolení
  • Komplexní produktové portfolio
  • Možnost reálně ovlivnit svůj příjem
  • Reprezentativní kancelář
  • Benefity
  • Výborné finanční ohodnocení a flexibilní pracovní dobu.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 4

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

35000 - 45000 Kč/měs.

Datum zadání:

23.6.2022
/* Not affection functionality */