Fast Food Manager - možnost ubytování.

Pro našeho klienta, provozovatele skiareálu ve Špindlerově Mlýně hledáme kandidáta na pozici Fast Food Manager - možnost ubytování.

Co vás čeká:

    • Zajišťovat profesionální přístup ke klientům
    • Vedení týmu, zodpovědnost za chod provozů / 4 fast food-y/
    • Kontrolovat dodržování všech zákonných ustanovení a předpisů při manipulaci s hotovými pokrmy a nápoji (HACCP)
    • Kontrolovat správného nastavení všech zařízení používaných během provozu a zápis požadovaných údajů
    • Kontrolovat dodržování měr a objemů při výdeji jídel a nápojů
    • Kontrolovat správné uskladňování všech prodávaných výrobků, sledování stavu zásob.
    • Tvorba objednávek
    • Připravovat harmonogramy směn pro podřízené pracovníky, kontrolovat dodržování pracovních směn a předepsaných odpracovaných hodin, kontrolovat plnění pracovních povinnosti všech podřízených pracovníků dle jejich pracovního zařazení.

Požadujeme:

    • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
    • 3 roky praxi na obdobné pozici, zkušenost s provozem rýchleho občerstvení velkou výhodou
    • Zodpovědnost, organizační schopnosti, komunikativnost
    • Znalost skladového hospodářství, administrativní schopnosti
    • Znalost pracovat s programy balíku MS Office.
    • Výhodou je znalost programu BlueGastro
    • Znalost AJ/NJ - úroveň B1

Co vám můžeme nabídnout:

    • Nabízená měsíční odměna je 35 – 40 tis. netto, dále samozřejmě k jednání s konkrétním uchazečem dle jeho schopností a zkušeností
    • Samostatné ubytování zdarma
    • Dotované stravování
    • Nástup možný ihned
    • Práci na HPP s dlouhodobou pracovní perspektivou
    • Benefitní program
    • Možnost osobního a profesního rozvoje
    • Práci v příjemném pracovním týmu

Těšíme se na váš životopis, který prosím zašlete na uvedený email. Pokud připíšete i pár řádek o Vás, budeme rádi.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

7.1.2019