Fakturant/ka + všeobecná účetní - Olomouc

Hledáme všeobecnou účetní a fakturantku na pracoviště Olomouc.

Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- vystavování a účtování faktur
- evidence došlých faktur
- úhrady bankou
- vedení pokladny
- interní podklady aj.

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání
- znalost a praxe podvojné účetnictví
- znalost programu POHODA
- pečlivost, flexibilitu, zodpovědnost

- vhodné pro absolventy

Nabízíme:

- nástup ihned
- dobré platové podmínky +benefity
- zkrácený nebo plný úvazek
- práce vhodná pro OZZ a ID

Pokud Vás náš inzerát zaujal, prosím, zašlete životopis s motivačním dopisem na email: prace@forcorp.cz

První kontakt možný POUZE písemnou formou.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomouc (Hodolanská 413/32)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Typ práce:

Práce pro OZP

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

14.9.2018