Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Fajn práce pro každého -benefity navíc, volné víkendy #VlbGc

Hledáte nenáročnou práci vhodnou pro muže i ženy? Chcete mít volné víkendy? Jste přátelští a pracujete rádi v příjemném kolektivu? Právě pro Vás je tato nabídka práce ideální. Pro významného poskytovatele servisu spotřební elektroniky hledáme šikovné kolegy/yně na jednoduché opravy a testování elektronických přístrojů. Pracoviště se nachází v POHOŘELICÍCH u Brna (průmyslová zóna - JIH). Práce je organizována do příjemného 2-SMĚNNÉHO PROVOZU s docházkou od pondělí do pátku, VOLNÉ VÍKENDY. Není potřeba ŽÁDNÉ PŘEDCHOZÍ VZDĚLÁNÍ ANI PRAXE v elektro-sféře, v den nástupu je připraveno zaškolení.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • jednoduché testování elektropřístrojů
  • čištění elektroniky a jejich součástek
  • výměna vadných dílů
  • kompletace a balení přístrojů po jejich opravě

Požadujeme:

  • manuální zručnost, spolehlivost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu 6:00-14:15 a 14:15-22:30 (možnost drobného přizpůsobení pracovní doby k dopravním spojům)
  • počet míst - 3

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení + měsíční bonusy až 5 000 Kč
  • příplatek za dvousměnný provoz
  • stravenky v hodnotě 105 Kč/odpracovaný den
  • 5 týdnů dovolené
  • dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • přátelské prostředí a kolektiv
  • osobní přístup k zaměstnancům
  • místo výkonu práce v POHOŘELICÍCH (průmyslová zóna JIH)

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pohořelice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

17.5.2019