Nabídka již není aktuální

Pro významnou světovou banku hledáme kandidáty na pracovní pozici Odhadce nemovitostí. Dáváme šanci jak začínajícím, tak i zkušenějším kandidátům. ODHADCE NEMOVITOSTÍ – NÁSTUP IHNED – OLOMOUC, PŘEROV, PROSTĚJOV

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Oceňování nemovitostí (především rodinné domy a byty) pro hypoteční úvěry
  • Komunikace s klientem
  • Komunikace s institucemi
  • Vytváření zpráv o stavu výstavby

POŽADUJEME:

  • SŠ / VŠ vzdělání (ekonomické, stavební, technické – obor oceňování nemovitostí)
  • Praxe v oboru oceňování nemovitostí a přehled v oblasti realit
  • Aktivní a flexibilní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

  • Spolupráce se silným partnerem
  • Neustálý přísun zakázek
  • Získání zkušeností a zvýšení kvalifikace
  • Rozvoj znalostí v oblasti oceňování
V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve Wordu na email [e-mail byl skryt] nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo : +420 725 495 524 Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děkujeme za pochopení. Poskytnutím osobních údajů souhlasíte s jejich shromažďováním a zpracováním za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html.

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

20.6.2017