ERP ADMINISTRÁTOR, 30 - 40.000 Kč, Třebíčsko

Nabídka již není aktuální.

Pracoviště: lokalita Třebíče

Termín nástupu: ihned nebo dohodou, výpovědní doba není problém

Pracovní doba: pružná

Fixní měsíční mzda: 30 - 40.000 Kč dle zkušeností a znalostí + bonusy

Pro našeho klienta, mezinárodní renomovanou a přátelsky naladěnou výrobní společnost, hledáme z důvodu posílení týmu kolegu – kolegyni na pozici ERP systém administrátor. Vzhledem k tomu, že obsazuje pozici juniora i seniora, je práce vhodná jak pro absolventa, tak zkušeného harcovníka. Když nastoupíte, budete mít maximální podporu od kolegy IT specialisty, který systém velmi dobře zná a dalších specialistů, kteří s Vámi budou v týmu.

CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

    • údržba systému a databáze, provádění systémové analýzy
    • změny a nastavení pracovních postupů za pomoci ERP systému
    • asistence při optimalizaci systému, procesů a reportů
    • podílení se na řízení projektů a implementaci nových aplikací, upgrade stávajících
    • podpora tréninku ERP systému
    • technická podpora – HelpDesk, spolupráce s IT oddělením a dodavateli
    • v budoucnu po zaučení možnost vývoje vlastních programů a customizací

CO POŽADUJEME?

    • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na IT je ideální, není však podmínkou
    • praxi s ERP, jste-li však absolvent a máte chuť se učit, praxe není nutností
    • znalost AJ na úrovni B2, pakliže však máte B1 a zájem jazyk rozvíjet, i to je perfektní
    • chuť učit se nové IT ta aplikace
    • ŘP skupiny B

Výhodou jsou znalosti např. administrace databází, Open Edge ABL, PowerShell

CO VÁM NABÍZÍME?

    • firemní kulturu na vysoké úrovni a příjemné pracovní prostředí
    • nadšený a pohodový kolektiv spolupracovníků, a to není fráze
    • plný pracovní úvazek v kmenovém stavu klienta na základě pracovního poměru
    • finanční bonusy a prémie např. letní a vánoční odměnu
    • měsíční příspěvek na dopravu až 4.500 Kč
    • firemní kafeterii
    • vzdělávací profesní a jazykové kurzy přímo pro Vás
    • dovolenou v rozsahu 25 dnů
    • výhodně dotované firemní stravování
    • občerstvení na pracovišti
    • zajímavé firemní akce
    • ad.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Třebíč (Malinovského náměstí 603/4)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.7.2017