Elektrotechnik s praxí až 35.000kč a ubytování

Hledáme zkušeného kolegu na technické oddělení výroby. Pokud máte zájem chcete pracovat s moderními technologiemi a rozvíjet se dále v oblasti automatizace, neváhejte nás kontaktovat!

Co budete dělat?
- Pravidelně kontrolovat technický stav výrobního zařízení a provádět pravidelné i generální údržby.
- Servisní zásahy, diagnostika a řešení poruch výrobních zařízení, návrhy vylepšení a úpravy přípravků.
- Podílet se na výběru a správě náhradních dílů.
- Spolupracovat na realizaci technických opatření v případě problémů s výrobou či kvalitou.

Co vyžadujeme:

- Vzdělání elektrotechnického směru - odbornou způsobilost dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb.
- Minimálně 1 rok praxe v oboru
- Ochotu pracovat ve 3směnném / nepřetržitém provozu
- Schopnost stanovit si priority, pečlivost, manuální zručnost, ochotu učit se s novými technologiemi
- aktivní znalost ČJ

Nabízíme:

- Šanci získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy.
- Jistotu zaměstnání a příležitost k rychlému kariérnímu růstu - podívejte se na příběhy našich kolegů do sekce PROČ K NÁM
- Velmi čisté a klimatizované prostředí.
- Nabídka 8-mi teplých jídel, zahrnující klasickou českou kuchyni, 1 japonské a 2 jídla splňující kritéria zdravé výživy
- Dotovaná cena jídel od 16 Kč
- Velmi výhodný telefonní tarif až pro 5 vašich čísel.
- Benefity kafeterie s příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění.
- Máme možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny.
- Odpočineme si 5 týdnů.
- Zajišťujeme dobrou dopravní dostupnost z Pardubic a okolí.
-  Vhodné pro muže i ženy

V případě Vašeho zájmu poprosím o zaslání životopisu.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

25000 - 35000 Kč/měs.

Datum zadání:

20.1.2021