ELEKTROTECHNIK - NÁSTUPNÍ BONUS !!! - 1 SMĚNA

Do týmu hledáme šikovného elektrotechnika, který bude součástí nového projektu a bude se podílet se na vývoji a výrobě špičkových technologií.

Pracovní náplň:

  • budeš součástí projektového týmu a tvoje poslání se bude odvíjet od konkrétní pozice
  • budeš u zrodu velmi sofistikovaných produktů, podílet se na jejich nastavení, testování, dolaďování až po odeslání k zákazníkovi.
  • budeš řešit problémy v mechanice, softwaru a úzce spolupracovat s ostatními kolegy z týmu.

Požadujeme:

  • min. SOU v oboru elektro
  • vyhl. 50 § 5 (nebo nárok na ni)
  • AJ - mírně pokročilá - využití hlavně v pasivní formě, schopnost zorientovat se v
návodu, technické dokumentaci
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • práci na 1 směnu!!!
  • flexibilní pracovní dobu!!!
  • 25 dní volna
  • Multisport kartičku
  • roční bonus
  • další bonusy

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Kněžská 18)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.6.2022