Hledáme do našeho malého kolektivu zkušebního elektrotechnika od pondělka do pátku s klouzavou pracovní dobou příchodu mezi 6:00-9:00 a odchod 14:30-17:30. Nejde o práci na páse, ale o práci v dílně. Společnost má 19 zaměstnanců. Hlavní náplní práce je výroba elektronických zařízení. Hledáme především kandidáta, který má zkušenost v oboru a má předpoklad vzdělání.

Požadujeme:

  • oživování, zahořování, revize a opravy vadných kusů
  • orientace v technické dokumentaci
  • týmovou spolupráci a především samostatnost
  • vyhláška 50/1976 Sb. podmínkou

Náplň práce:

  • oživování, zahořování
  • revize a opravy vadných kusů
  • elektromechanické práce
  • práce s technickou dokumentací

Nabízíme:

  • práci jen na jednu směnu a víkendy volné
  • uplatnění v dynamické mezinárodní společnosti a jedničkou ve svém oboru
  • příjemný pracovní kolektiv
  • uplatnění na HPP
  • mzda 34-35 000 brutto + příplatek za montáže a pravidelně zvýšení platu každý rok
  • příspěvek na stravování
  • pracoviště: Praha 9 – Horní Počernice

Pracoviště:

Praha

Zařazeno v oborech:

Technika a elektrotechnika
Technik

Datum zadání:

14.6.2019