Elektroprojektant - okres Děčín

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: ELEKTROPROJEKTANT.

Náplň práce:

  • vypracovává výkresovou a technickou dokumentaci,
  • zajišťuje servis zákazníkovi, diagnostika a řešení funkčních závad
  • samostatně seřizuje a oživuje elektrické funkce strojů a zařízení dle předepsaných postupů,
  • účast na pracovních cestách,
  • provádí základní mechanické činnosti spojené s úkolem.

Požadujeme:

  • praxe v oboru min. 3 roky,
  • zkušenosti se zapojováním automatických a robotických zařízení výhodou,
  • práce s výkresovou dokumentací,
  • orientace v pneumatických systémech,
  • nutná znalost E Planu a elektroschémat,
  • orientace v elektromechanice,
  • řidičský průkaz „B“.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v mladém kolektivu,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • smlouva na dobu neurčitou,
  • pouze ranní směny 7 – 15:30 hodin,
  • osobní rozvoj, další profesní růst,
  • odborné vzdělávání.
Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 decin@jobleader.cz

informace

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

18.6.2017

TOP NABÍDKY

řezač/ka tiskových materiálů Liberecký kraj, Ústecký kraj

Technický pracovník pro strojírenské kooperace Liberecký kraj, Ústecký kraj

LEAN specialista Liberecký kraj, Ústecký kraj

/* Not affection functionality */