Elektronik / Programátor PLC - Pardubicko

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu na pozici Elektronika / Programátora PLC.

Náplň práce:

  • diagnostika závad výrobních zařízení a jejich následná oprava
  • zajištění bezpečného a bezporuchového fungování výrobních zařízení
  • pravidelná údržba a prohlídky zařízení dle plánu

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mezinárodní, prosperující společnosti v moderním prostředí
  • velmi zajímavé platové ohodnocení!
  • týden dovolené navíc
  • 13.plat
  • profesní školení
  • dotované závodní stravování
  • pracoviště: Pardubicko

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnika / vyhláška 50/1978 SB. §6
  • dobrá orientace v elektro schématech
  • základní znalost programovacích řídících systémů SIMATIC S5/S7 A
  • znalost práce s jinými zařízeními PLC, CNC stroji, KUKA ROBOT A REIS velkou výhodou
Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete stabilní, velmi dobře ohodnocené zaměstnání v prosperující společnosti? Svá CV zasílejte na [e-mail byl skryt], nebo volejte: 777440555

Pracoviště:

Česká Republika

Zařazeno v oborech:

Technika a elektrotechnika
Technik

Datum zadání:

19.3.2018