Elektronik / Programátor PLC - Pardubicko

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu na pozici Elektronika / Programátora PLC.

Náplň práce:
- diagnostika závad výrobních zařízení a jejich následná oprava
- zajištění bezpečného a bezporuchového fungování výrobních zařízení
- pravidelná údržba a prohlídky zařízení dle plánu

Nabízíme:
- zajímavou práci v mezinárodní, prosperující společnosti v moderním prostředí
- velmi zajímavé platové ohodnocení!
- týden dovolené navíc
- 13.plat
- profesní školení
- dotované závodní stravování
- pracoviště: Pardubicko

Požadujeme:
- SŠ/VŠ elektrotechnika / vyhláška 50/1978 SB. §6
- dobrá orientace v elektro schématech
- základní znalost programovacích řídících systémů SIMATIC S5/S7 A
- znalost práce s jinými zařízeními PLC, CNC stroji, KUKA ROBOT A REIS velkou výhodou

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete stabilní, velmi dobře ohodnocené zaměstnání v prosperující společnosti? Svá CV zasílejte na praha@jobleade.cz, nebo volejte: 777440555

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubický

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, 13. plat, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.6.2017