Nabídka již není aktuální.

Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Možnost nástupu: ihned nebo dle dohody

Směnnost: práce na 1 směnu

Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, která se zabývá výrobou přípravků, jednoúčelových strojů, zkušebních zařízení, montážních a technologických linek pro automobilový a elektrotechnický průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici ELEKTROMONTÉR.

Co je náplní práce?

    • budete vyrábět elektrické rozvaděče a zapojovat elektro části jednoúčelových strojů podle schémat
    • cestovat budete minimálně – v případě potřeby výjezdy k zákazníkům
    • na výjezdech budete odpovědný za odhalení chyb a navrhnete nová řešení
    • jedná se o práci v hale

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

    • má vystudovanou SOU nebo SŠ elektrotechnického směru
    • má platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 nebo vyšší
    • pracoval na obdobné pozici 1-2 roky, má praxi s elektroservisem nebo údržbou
    • má ŘP skupiny B – je aktivním řidičem
    • je samostatný, pečlivý a spolehlivý

Co byste ještě měli vědět?

Budete pracovat na hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu. Získáte smlouvu přímo se zaměstnavatelem, nikoliv s personální agenturou.

Co Vás čeká, když uspějete?

    • samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech
    • finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, zavedený systém prémií a odměn
    • příspěvek na sport/kulturu, proplacení kurzu AJ a stravenky

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Jablonec nad Nisou

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

11.3.2018