ELEKTROMONTÉR (m/ž) Německo, Chemnitz

Hledáme do nadnárodního koncernu v Chemnitz elektrotechniky/elektromontéry s praxí a min. základní znalostí Nj!

Náplň práce:

      • drátování, osazování  a zapojení skříňových rozvaděčů

Požadujeme:

      • SŠ/ SOU vzdělání v oboru elektro
      • praxe v oboru
      • ochota pracovat ve směnném provozu
      • řidičský průkaz sk. B výhodou (pro snažší dostupnost do práce)
      • samostatnost, flexibilita, spolehlivost a týmovost

Nabízíme:

      • plný pracovní úvazek
      • smlouva na dobu neurčitou u německého zaměstnavatele
      • mzda od 10,95 € / hod brutto
      • tarifní nárůst mzdy po dobu 16ti měsíců (mzda až 14,70€)
      • vánoční prémie a prémie na dovolenou
      • pomůžeme při hledání ubytování v Chemnitz
      • převezmeme veškerou administrativu
      • mluvíme Vašim jazykem

Lokalita: Chemnitz (lze zajistit i v jiných městech)

Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 23 37 44 52.

Zaujala Vás nabídka? Pošlete nám životopis v českém nebo německém jazyce!

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018