ELEKTROMONTÉR (m/ž) -- NĚMECKO, Chemnitz

Hledáme elektrikáře/ elektromontéry/ techniky, kteří mají praxi v elektro oboru a hledají stálou práci v Německu. Nabízíme dlouhodobou spolupráci s elektronickým koncernem v Chemnitz (50 km od hranic).

Náplň práce:

    • montování a zapojování skříňových rozvaděčů
    • práce podle německé technické dokumentace

Požadavky:

    • vzdělání v oboru elektro
    • praxe s montováním rozvaděčů výhodou
    • pečlivost, spolehlivost, přesnost
    • schopnost práce podle technické dokumentace
    • alespoň základní znalost NJ

Nabízíme:

    • pracovní smlouvu u německého zaměstnavatele
    • plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
    • příjemné pracovní klima
    • mzda 10,95 € / hod brutto
    • tarifní nárůst mzdy po dobu 16ti měsíců (až 15,31 € hod.)
    • pomůžeme při shánění ubytování
    • převezmeme veškeré administrativní úkony
    • mluvíme Vaším jazykem!

Místo výkonu práce: Chemnitz

Pro stejný koncern hledáme také pomocné elektrikáře a zkušební techniky.

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám životopis v čekém, německém nebo anglickém jazyce!

Pro další dotazy volejte: +49 371 23 37 44 52

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018