Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Elektromontér fotovoltaických elektráren

Do naší malé firmy, která se specializuje na výstavby fotovoltaických elektráren, hledáme nového kolegu na HPP na pozici elektromontéra fotovoltaických elektráren.

Náplň práce

    • montáž měničů a rozvaděčů
    • rozvod kabelů a jejich zapojení
    • práce související s oživením fotovoltaických elektráren

Nabízíme

    • práci na HPP v přátelském kolektivu
  • nástupní plat 25 000 - 30 000 Kč + osobní prémie až 50 % základu platu
    • stravenky v hodnotě 100 Kč/den
    • 4 týdny dovolené
    • po zkušební lhůtě telefon s neomezným tarifem
    • po 1. roce příspěvěk na penzijní připojištění

Požadujeme elektrotechnické vzdělání, aktivní přístup k práci, manuální zručnost a řidičský průkaz skupiny B. Vyhláška 50/78 Sb. výhodou, pokud nemáte, zajistíme.

Praxe není nutná, vše Vám ukážeme a zaučíme Vás.

Nástup možný ihned.

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, pošlete nám stručný životopis. Těšíme se na případnou spolupráci!

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Špitálka 21a)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

25000 - 30000 Kč/měs.

Datum zadání:

7.9.2020