- Elektromechanik / Seřizovač - TOP zaměstnavatel !

Sháníme posilu do týmu naší stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí, pokud svou práci odvádíš poctivě a kvalitně, hledáme právě Tebe!

Nabízíme:

  • Stravenky, Cafeterie.
  • Týden dovolené navíc.
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání.
  • 13. a 14. plat je u nás samožřejmostí.
  • Velmi motivující finanční ohodnocení.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Moderní a nově vystavené prostory pracoviště.
  • Zázemí velmi stabilní zahraniční společnosti.

Náplň práce:

  • Opravy, údržba, seřizování a kalibrování montážních linek a zkušebních
zařízení.
  • Diagnostika a obsluha PLC systémů (Siemens) a kamerových systémů
  • Obsluha a údržba kompresorů.
  • Stěhování, ustavení a zprovoznění strojů a zařízení.

Požadujeme:

  • SOU s maturitou s praxí min. 2 roky, znalost elektro-vybavení,
technologických zařízení. Vyhláška č. 50/1978 Sb. § 6 !
  • Znalost a porozumění schématům pneumatiky a hydrauliky.
  • Výborná znalost procesů automatizace strojů a zařízení.
  • Znalost zásad použití bezpečnostních komponentů ve strojích.
  • Znalost použití běžných elektrotechnických měřících zařízení.
  • ŘP sk. B - Aktivní řidič.

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

31.5.2019