Elektromechanik/programátor PLC

Nabídka již není aktuální

Jste technický hračička, který vlastní Vyhlášku 50? Máte praxi s programováním PLC? Chcete v práci využívat pružnou pracovní dobu? Pojďte se podílet na hladkém průběhu výroby v moderním a dynamickém prostředí.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

    • Spolupráce při opravách i údržbě montážních linek
    • Tvorba programů dle požadavků, zálohování programů
    • Spolupráce s programátory dodavatelských firem
    • Kontrola vybavení strojů, řešení nenáročných oprav a diagnostika
    • Tvorba manuálů a dokumentace k opravám a preventivním údržbám

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností, finanční bonusy
    • 5 týdnů dovolené
    • Pružnou pracovní dobu
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Cafeterii
    • Dotované závodní stravování
    • Příspěvek na dojíždění
    • Další odborné vzdělávání

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Jihlava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

13. plat, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

13.7.2018