Nabídka již není aktuální

Aktuálně hledáme nové kolegy na pozici elektromechanik. Máte vzdělání v oboru? Chcete se podílet na výrobě letadel? Zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • Základní práce elektrotechnického charakteru jako např.: odizolování vodičů, montáž kabelových koncovek, cínování a značení vodičů apod.
  • Výroba elektrických panelů a skříněk dle příslušných výkresů a technologických postupů
  • Oživení stejnosměrné a střídavé soustavy napájení letounu

Požadujeme:

  • SOU elektro se zaměřením na slaboproud
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • ochota učit se novým věcem
  • proaktivní přístup a flexibilita

Nabízíme:

  • možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • pracovní doba 37,5 hodiny týdně (jednosměnný provoz)
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v areálu společnosti;
  • příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)
  • možnost ubytování v okolí společnosti
  • mzda: Junior: 20-26000,-
Senior: 30-35000,-

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

22.8.2017