Elektrokonstruktér/ka

Hledáme nového kolegu na pozici elektro konstruktér do našeho týmu. Zabýváme se vývojem a výrobou strojů pro (především automobilový) průmysl. Jsme zárukou stabilní práce, ale bez Vás ji nedokážeme zrealizovat.

Náplň Vaší budoucí práce:

    • Vypracujete řešení elektroinstalace v rámci předem dané koncepce.
    • Budete vytvářet výkresy, schémata, kusovníky a výrobní dokumentaci.
    • Řeknete si, jaký materiál potřebujete.
    • Pomůžete kolegům při výrobě a montáži.
    • Budete se domlouvat s dodavateli.

Nároky na ideálního kandidáta:

    • Technickou samostatnost, orientaci v technické dokumentaci, řidičský průkaz B.
    • Uvítáme praxi v oboru (ideálně 2 a více let), ale šikovný člověk má šanci i bez ní.
    • Výhodou jsou rovněž zkušenosti se software (E-plan Electric P8, AutoCAD), znalost AJ nebo NJ a znalost technických řešení jednoúčelových strojů a přípravků především pro automobilový průmysl.

Nabídka a bonusy:

    • Odpovídající finanční ohodnocení (28 – 35 000,— Kč)
    • Různorodost pracovních úkolů
    • Činnost, která má jasný smysl a účel
    • Pružné využití pracovní doby
    • Týden dovolené nad rámec zákona
    • Parkování v areálu
    • Stravenky

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hořice (Husova 2153)

Typ smluvního vztahu:

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

21.2.2019