Elektrokonstruktér/ka

Hledáme kolegu, který zvládne vypracovat elektroinstalaci pro jedinečné projekty. Mezi naše klienty patří přední evropské automobilky. Máme pro Vás práci, ve které snadno naleznete smysl života. Chcete se přidat?

Jak bude vypadat náplň Vaší práce?
• Vypracujete řešení elektroinstalace v rámci předem dané koncepce.
• Budete vytvářet výkresy, schémata, kusovníky a výrobní dokumentaci.
• Řeknete si, jaký materiál potřebujete.
• Pomůžete kolegům při výrobě a montáži.
• Budete se domlouvat s dodavateli.

Požadujeme:
Technickou samostatnost, orientaci v technické dokumentaci, řidičský průkaz B.
Uvítáme praxi v oboru (ideálně 2 a více let), ale šikovný člověk má šanci i bez ní.
Výhodou jsou rovněž zkušenosti se software (E-plan Electric P8, AutoCAD), znalost AJ nebo NJ a znalost technických řešení jednoúčelových strojů a přípravků především pro automobilový průmysl.

Nabízíme:
• Finanční ohodnocení, které Vám nezkazí náladu (28 – 35 000,— Kč)
• Různorodost pracovních úkolů
• Činnost, která má jasný smysl a účel
• Sehraný tým kolegů
• Pružné využití pracovní doby
• Týden dovolené nad rámec zákona
• Parkování v areálu
• Stravenky

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hořice (Husova 2153)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

2.3.2018