- Elektrikáři v Německu - TOP platové podmínky !

Elektro firma působící v Německu hledá do svého týmu elektrikáře, neváhej se ozvat, hledáme právě tebe, montáže probíhají po celém Německu a vše je hrazeno zaměstnavatelem, velmi motivující platové ohodnocení!

Nabízíme:

  • Každodenní diety (hrazené stravné)
  • Zajištěné ubytování v apartmánech
  • Doprava z kmene firmy ZDARMA!
  • Idividuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Stabilní zázemí
  • Pracovní, ochranné oblečení i nářadí
  • Sociální a zdravotní pojištění, registrace na finanční úřad
  • Velmi dobré finanční ohodnocení dle tarifů + vánoční prémie
  • Práce od Pondělí do Pátku

Náplň práce:

  • Demontáž kabelových tras
  • Pokládání kabelů
  • Připojení výkonových a řídicích kabelů
  • Montáž řídicích zařízení
  • Montáž rozváděčů Montáž zařízení a jeho údržba
  • Montáž elektrických komponentů

Požadujeme:

  • Hledáme zaměstnance vyučené v elektrooboru, telekomunikaci
  • Základy Německého jazyka nutností
  • Samostatnost a řidičský průkaz skupiny B VÝHODOU!
Pro více informací mne neváhejte kontaktovat na tel čísle: 778496555

Pracoviště:

Česká Republika

Datum zadání:

3.8.2019