Elektrikári - Holandsko/Nemecko (mzda od 2440€/netto/mesiac)

Nabídka již není aktuální.

Máte skúsenosti  ako Elektrikár, tak hľadáme práve Vás.
Pracuje sa v rôznych lokalitách po celom Holandsku alebo Nemecku pre veľké firmy.
Zmluva je na dobu neurčitú.

Pracovná náplň:
- elektroinštalácie
- elektromontáž
- ťahanie káblov
- skladanie, káblovanie a zapájanie rozvádzačov
- rôzne montážne práce

Výhody

- mzda 2440Eur /v čistom/mesiac
- nadčasy  sú platené za príplatok 50%-100%
- ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- príspevok na dopravu 100€ (vyplácaný je v prvý pracovný deň)
- možnosť poskytnúť zálohu

- organizujeme VCA kurz pre zamestnancov (VCA- medzinárodný certifikát bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Vyžaduje sa na rôznych projektoch v zahraničí. Má platnosť 10 rokov)

Požiadavky

- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- prax minimálne 3 roky
- vodičský preukaz, skupina B

- vlastné auto je veľkou výhodou, nie podmienkou
- platný certifikát alebo osvedčenie

V prípade záujmu nám zašlite  e-mailom:
- Podrobne rozpísaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku
- Výučný list, certifikáty, vyhlášky

- fotodokumentáciu vašich prác

Kontakt:
email: info@dkrs.sk, tel.:+421 911 279 723, +421 910 901 936,+421 47 56 22620
DK Recruitment Services s.r.o. K. Mikszata 6, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Holandsko

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

od 60 tisíc

Datum zadání:

16.10.2018