Nabídka již není aktuální

Pro stabilní mezinárodní společnost s rodinnou atmosférou hledáme nového kolegu na pozici provozního elektrikáře - nepřetržitý směnový provoz

Náplň práce:

  • identifikace závad a provádění oprav na technologických provozních linkách
  • obsluha a manipulace na zařízeních vn a vvn na hlavní trafostanici
  • provádění plánovaných preventivních údržeb
  • dodržování požadavků BOZP, ISO (QMS, EMS) a předpisů

Požadujeme:

  • SOŠ se zaměřením na elektro
  • kvalifikaci vyhláška č.50/78 Sb. - § 6, do a nad 1000V
  • zdravotní způsobilost pro práci ve směnném provozu
  • řp. sk. B
  • ochotu pracovat v nepřetržitém směnném(12/12)provozu

Nabízíme:

  • práci v příjemném mezinárodním prostředí
  • smlouva na HPP na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • příspěvky na stravování/stravnky
  • velmi zajímavé platové ohodnocení
  • sleva na firemní výrobky
  • mzda: 29 000Kč - dle zkušeností
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, nebo zašlete svůj životopis na: [e-mail byl skryt], tel.: +420 775 881 555 Budeme se těšit na spolupráci.

Pracoviště:

Pardubický kraj

Datum zadání:

27.7.2018