Elektrikář v provozu

Nabídka již není aktuální

Pro významného klienta hledáme nového kolegu na pozici elektrikáře.

Náplň práce:

  • kontrola a údržba elektrických zařízení v objektech
  • preventivní kontroly a údržbu podle plánu revizí a kontrol v objektech
  • opravy a manipulace v rozvodnách VN a VVN v rozsahu platného osvědčení
  • tvorba požadavků na nákup materiálu a náhradních dílů pro opravy
  • spolupráce s ostatními zaměstnanci (strojní údržba, provoz, metrolog)
  • denní vyplňování výkazu práce na PC (excel, word)

Požadujeme:

  • SOU v oboru elektro – osvědčení §6 Vyhl.50/1978, v objektech třídy A, B do 1000V
  • výhodou osvědčení nad 1000V v rozsahu VN a VVN nebo revizního technika E4/A
  • znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel)
  • dobrý zdravotní stav umožňující práci ve výšce, ve venkovním prostředí a v prostředí s chemickými látkami

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz
  • pracovní smlouva na dobu určitou - 1 rok, po roce možnost změny smlouvy na dobu neurčitou
  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci v perspektivním pracovním kolektivu
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva a tarify u mobilního operátora

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Královéhradecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Datum zadání:

3.7.2017