Elektrikář v Nizozemsku - 2592 € v hrubém + ubytování

Nabídka již není aktuální.

Si připraven na novou výzvu a máš zájem slušně si vydělat?
Zajímá tě objevování nových míst a kultur?
Chceš se stát členem pevného týmu s kolegy ze Slovenska a Čech?
Pokud ano, tak toto volné místo je možná právě pro Tebe!

Pro lídra na trhu dočasného bydlení v Nizozemsku hledáme elektrikáře a instalatéry.
Společnost staví modulární budovy na dočasně bydlení. Budovy jsou postaveny v továrně, umístěné na pozemku a po použití rozebrány a znovu použity na jiném místě. Společnost je v soukromém vlastnictví a má projekty po celé Evropě i mimo Evropu. Pro jejich výrobní závod v centru Holandska (v blízkosti Utrechtu) hledáme zkušené elektrikáře.
Pracovní doba:

    pondělí – pátek od 7:00 do 17:00 (včetně přestávek) – 45 hodin týdně
    kromě toho mohou být požadovány přesčasy.

Náplň práce elektrikáře:

    práce elektrikáře v modulárních budovách
    hlavně tažení kabelů
    zjišťování a řešení problémů týkajících se práce elektrikáře

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

    Prokazatelné zkušenosti s prací elektrikáře
    Ovládání anglického nebo německého jazyka
    Řidičský průkaz B výhodou
    Licence k obsluze vysokozdvižného vozíku výhodou
    Flexibilní přístup k pracovním činnostem
    Znalosti o předpisech o ochraně zdraví, bezpečnosti a ochraně životního prostředí
    Ochota pracovat ve večerních a víkendových změnách
    Znalost materiálů a nástrojů
    Čistý výpis z rejstříku trestů

Další odpovědnosti a očekávání:

    komunikace s vedoucím týmu
    pozitivní přístup k práci a silná pracovní morálka
    pozitivní přístup k politice společností
    spolupráce s ostatními kolegy
    péče o čisté a bezpečné pracovní prostředí
    flexibilní přístup k přesčasům nebo změnám pracovních směn

Zaměstnanecké výhody, benefity:

    měsíční plat za 40 hodin: 1800 € v čistém (nebo 415 € za týden)
    měsíční plat za 45 hodin: 2 025 € v čistém (nebo 465 € za týden)
    práce 40 – 45 hodin týdně (8 –9 hodin denně, 5 dní v týdnu)
    uzavření smlouvy na dobu šesti měsíců s možností prodloužení
    ubytování je zabezpečené zaměstnavatelem
    zabezpečené zdravotní a úrazové pojištění
    příjemné pracovní a životní prostředí
    možnosti zapojit se do vzdělávacích a rozvojových programů
    profesionální pracovní růst
    náklady, které si platí zaměstnanec, jsou strava a doprava do práce!

V případě zájmu nám zašlete životopis v anglickém nebo německém jazyce.

Tešíme se na Vás.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Holandsko (Husitská 502/36)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

1800 - 2025 Kč/měs.

Datum zadání:

18.11.2020