Hledáme více spolupracovníků na pozici Elektrikář na různá místa v Německu.

Vaše náplň:

-          Údržba a instalace elektrického zařízení

-          Instalace trafostanic

-          Řešení problémů – dokumentace

Váš profil:

-          Dokončené vzdělání v oboru Elektrikář Provoz a údržba

-          Zkušenosti v údržbě výhodou

-          Ochota pracovat na noční směny a víkendy

-          Pečlivý a přesný v práci

-          Spolupracující v týmu a dochvilnost

Podmínkou je mít komunikativní znalost Německého jazyka, rozumět a vědět jak odpovědět ve větách v Němčině!!!! (Zaučení německými kolegy)

-          Začátek práce: Ihned nebo dle dohody

-          Práce je na plný úvazek, dobu neurčitou a na německou pracovní smlouvu

Životopisy zasílejte na e-mail: info@timepart.eu

Nebo jsme k zastižení na tel. čísle: +49 163 665 1471 (hovořím česky)

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo (Aue 23-27)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

12.9.2017