ELEKTRIKÁŘ/MECHANIK ÚDRŽBY [plat 30.000,-Kč]

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, energetickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici ELEKTRIKÁŘ/MECHANIK ÚDRŽBY

Pracovní náplň:

- práce na údržbě plynárenské technologie a to jak na údržbě strojní mechaniky, tak na údržbě elektrozařízení
- celoroční práce v terénu
- za prací se vyjíždí z domova služebním vozidlem ve skupině dalších zaměstnanců
- pevná pracovní doba od 7 do 15h

Požadujeme:

- platnou vyhlášku č. 50/1978, min. paragraf 6
- ŘP skupina B
- časovou flexibilitu

Nabízíme:

- zázemí úspěšné energetické společnosti
- férový přístup
- zajímavé mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené, 3 dny osobního volno
- cafeterie v celkové výši 30 800 Kč/ rok

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Most (Mikoláše Alše 2098/6)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Kultura, Flexi – poukázky, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Sick days,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

30.10.2018