Elektrikář/autoelektrikář

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho významného klienta, výrobce kvalitních sanitních a jiných účelových vozidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
Začínáte natahováním kabelů v prázdné zástavě, dále se učíte připojovat přístroje a zařízení až po složité elektroinstalace uvnitř vozidla
Konečné označení po kompletním zaškolení je „Autotronik“

Požadavky:

Vyučení v oboru VÝHODOU
Vyhláška 50 PODMÍNKOU
Zkušenosti a praxe VÝHODOU
Samostatnost a chuť se nadále vzdělávat
Pečlivost

Nabízíme:

Kompletní zaškolení
Pestrou pracovní náplň díky stálému vývoji vozidel
Zaškolení a zkušenosti kolegů
Nástupní plat i další ohodnocení dohodou
Při výrazných dovednostech rychlý finanční růst
Bonusy a finanční prémie
Rozšiřování technických i dalších kompetencí
Školení, zvyšování kvalifikace – možnosti růstu
Jazykové kurzy
Stravenky (možnost výhodného stravování v restauraci 50 m od společnosti)

Místo pracoviště: Ivančice (Brno – venkov)

Vhodné i pro absolventy.

Možnosti spolupráce: brigáda, částečný úvazek, plný úvazek, spolupráce na IČO, zajištění pracovního místa formou stáže…

Možnost ubytování !!!

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ivančice

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

29.10.2018