Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Elektrikář - 28 000, - Pouze ranní směny

Pro stabilní mezinárodní společnost s rodinnou atmosférou hledáme nového kolegu na pozici elektrikáře - pouze pro ranní směny

Náplň práce:

  • provádění diagnostiky na elektronických zařízeních a jejich následná oprava
  • dodržování požadavků BOZP, ISO (QMS, EMS) a předpisů
  • Práce na ranní směně PO-PA (8hod)

Požadujeme:

  • SOŠ se zaměřením na elektro
  • kvalifikaci vyhláška č.50/78 Sb. - § 5
  • zájem o elektroniku a mobilní telefony
  • řp. sk. B
  • flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • smlouva na HPP na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování/stravenky
  • 13. plat
  • sleva na firemní výrobky
  • vzdělávací kurzy
  • kafetérie
  • občerstvení na pracovišti
  • mzda až 28 000Kč - dle zkušeností

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Středočeský kraj

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Technika a elektrotechnika
Technik

Plat:

dle domluvy

Datum zadání:

18.5.2019