Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Elektrikář (27.000,- až 32.000,- Kč)

Jsi spolehlivý pracant, kabely, rozvaděče a práce s nimi jsou tvůj každodenní chléb? Rád nacházíš nová neotřelá řešení a inovace, chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje v českém podniku se světovým přesahem a dlouholetou tradicí? Pak hledáme právě Tebe! Sháníme totiž vhodné kandidáty na pozici elektrikáře bazénové techniky do naší pobočky v Hořovicích. Nástup ihned! V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.

Přidáš se?

Náplň práce:

  • příprava a kompletace el. rozvaděčů,
  • příprava el. rozvodů,
  • montáž el. rozvodů do technologických stěn a šachet,
  • výstupní kontrola výrobků.
  • pracoviště Hořovice

Požadujeme:

  • zodpovědnost a spolehlivost
  • manuální zručnost
  • samostatnost
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • časovou flexibilitu
  • platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 min. §6 podmínkou
  • počet míst - 3

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • mzdu 27.000,- - 32.000,- Kč/měsíc
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení,
  • širokou škálu firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní
stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport kartu, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hořovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro důchodce

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

27000 - 30000 Kč/měs.

Datum zadání:

13.2.2020
OK
/* Not affection functionality */