Doručovatel novin pro Prahu 7

Jsme dlouholetí profesionálové v oblasti poštovních služeb. V současnosti je v našich řadách více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do schránek roznáší dopisy, letáky a noviny. Nyní hledáme posilu do našeho týmu doručovatelů.

Nyní obsazujeme :

    • Troja

Co vás čeká?

    • pěší roznos novin je nenáročná práce, která probíhá v ranních hodinách v okolí vašeho bydliště
    • na nejbližším odběrném místě si noviny vyzvednete a po krátké přípravě doručíte do příslušných schránek
    • pracovat budete od pondělí do soboty přibližně 1 až 3 hodiny denně, nejpozději v 7:30 skončíte a budete mít celý den před sebou

Požadujeme:

    • do odpovědi vždy uvádějte celé jméno, adresu a telefonní číslo
    • stačí nám vaše chuť k práci, minimální věk 15 let a ukončená základní školní docházka
    • chceme hlavně někoho, na koho se můžeme spolehnout a komu nevadí pravidelný pohyb po venku
    • očekáváme důslednost a základní orientační smysl

Nabízíme:

    • pravidelný a stabilní přivýdělek - průměrný výdělek se pohybuje kolem 4 000 Kč/měsíčně
    • pokud máte zájem si vydělat více, můžete si k novinám přibrat ještě roznos dopisů nebo letáků
    • nástup možný ihned

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Troja)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

23.5.2018