Dopravce ústí nad labem

Nabídka již není aktuální

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Ústí nad Labem hledáme dopravce na ŽL s vlastní dodávkou pro rozvoz zásilek.

Náplň práce:

    • vaším úkolem bude ráno vyzvednout zásilky a rozvést je našim zákazníkům
    • během dne budete od zákazníků také vyzvedávat zásilky nové a odpoledne je odvezete zpět na depo, kde se zásilky třídí a putují dále

začátek a konec trasy je přímo na regionálním depu na adrese: Přestanov 5, Přestanov, 40317

Požadujeme:

    • svědomitost a spolehlivost
    • schopnost komunikovat se zákazníky, časovou flexibilitu
    • trestní bezúhonnost
    • dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu
    • vlastní dodávku

Nabízíme:

    • práci na živnostenský list, možné následně posunout spolupráci i na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr
    • motivační finanční ohodnocení
    • nástup možný ihned nebo dohodou

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústí nad Labem

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Řidič

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

12.9.2018