Do naší pražské rodinné společnosti hledáme zdravotní sestru!

Jsme rodinná společnost působící na českém trhu od roku 1991, poskytujeme domácí zdravotní péči po celém území Hl.m.Prahy pro klienty v jejich vlastním sociálním prostředí. Zdravotní péči našim klientům poskytuje tým zkušených zdravotních sester s dlouholetou praxí v nemocničních lůžkových zařízeních. Tento tým vede po odborné a organizační stránce vrchní sestra, nedílnou součástí její práce je poskytování osobních a telefonických konzultací potencionálním klientům, rodinným příslušníkům a jejich blízkým. Naše agentura domácí zdravotní péče sídlí od svého vzniku v centru Prahy.
  • Spolupracujeme s lůžkovými zařízeními, odbornými ambulancemi a ošetřujícími lékaři po celé Praze.
  • Dlouhodobě spolupracujeme s 3. lékařskou fakultou UK
  • Hledáme nové kolegy/ně na HPP i DPP, kteří mohou nastoupit ihned!

Co bude Vaše náplň práce?

  • Ošetřovat klienty v jejich přirozeném prostředí,
  • Zajistit předepsanou zdravotní péči - aplikace injekcí a léků, podávání léků, ošetřování ran,
  • Komunikace v terénu s pacienty a jejich rodinami,

Co od Vás očekáváme?

  • Odborné znalosti všeobecné zdravotní sestry/bratra - maturitní vysvědčení,
  • Plynulá komunikace v českém jazyce,
  • Trestní bezúhonnost,
  • Samostatné a příjemné vystupování,

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Benefit dohodou - osobní automobil i k soukromým účelům,
  • Stravenky,
  • Příspěvek na telefon a kupon MHD,
  • Flexibilní pracovní doba,
  • Vhodné pro MD, ale i jako přivýdělek k důchodu,
  • Možnost přivýdělku formou DPP/DPČ, nabízíme i praxe,

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

9.10.2021
OK
/* Not affection functionality */