Dlouhodobá práce pro elektrikářů v Německu v Baden Württembergu

Pracovní náplň

Pro naše silné partnery hledáme skupinu šikovných elektrikářů na elektroinstalační práce průmyslových hal od začátku roku 2018. Práce se provádějí ve skupinách vždy podle denního plánu a řádu.

Místo práce – střední a jižně Německo.

Nástup od: pravidelne každý týždeň

Připojení kabeláže k rozdělovačům a průmyslovým zařízením.
Osazení kabelů a zapojování zásuvek, lamp, případně rozvaděčů.
Elektroinstalace budov a firem.
Operativní řešení vzniklých problémů.

Město: Nemecko, Baden Württenberg
Klient: Nemecké elektrofirmy

Požadavky

komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka A2 / B1. Není nutná znalost u všech elektrikářů na komunikativní úrovni,
ukončené vzdělání – elektrikář, elektrotechnik, elektromontér nebo elektromechanik,
praxe v oboru min 2 roky,
je třeba mít vlastní auto,
zodpovědnost, přesnost, samostatnost, rozhodnost,
iniciativní a zodpovědný přístup k práci a řešení problémů.

Nabídka

Mzda: 11,83 eur brutto/h
Diéta: 45 eur netto/deň
Po uplinutí skúšobnej doby:
12,20€/den + netto 50€ na deň
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Týždenné zálohy
Možnosť pracovať nadčasy
Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
Stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
Platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
Rodinné prídavky na dieťa
Nárok na dovolenku
2x ročné prémium /vianočná a letná/
Ročne hradená pracovná odev 1-2 krát
Možnosť pracovať na turnusy 3/1-4/1,5 po dohode so zamestnávateľom
Veľmi dobrá podpora od nášho tímu

Poznámka

Společnost PrestigeWork s.r.o byla založena v roce 2015 a díky naší zodpovědnosti a spolehlivosti dnes patří mezi významné pracovně personálních agentur na území Sloveska, Česka, Maďarska a Polska. Specializujeme se na vyhledávání volných pracovních míst prioritně na německém a rakouském trhu práce.
Důvody, proč si vybrat právě nás:

* Hledáme lidem práci zdarma.
* Nabízíme množství různých pozic.
* Známe svůj region, jeho možnosti a limitace.
* Pravidelně navštěvujeme firmy, známe zaměstnavatele, pracovní prostředí a práci samotnou.

Kontaktná osoba: Annamaria Néveriová

Mail:info@prestigework.eu

tel:+421 950 654 464 +491 746 116 935

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Ul. K. Thályho 52/13)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

od 60 tisíc

Datum zadání:

7.9.2018