Disponent materiálů - TOP zaměstnavatel !

Do sympatické, stabilní, dynamické a moderní společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici!

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní výrobní společnosti, přímý dodavatel pro automotive společnosti
  • Systém benefitů a prémií
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího kariérního posunu
  • Školení a další vzdělávání
  • Nástup možný ihned.
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky

Náplň práce:

  • Udržování skladových zásob dle požadavků a komunikace s dodavateli
  • Objednávka materiálů a dopravy
  • Komunikace s dodavateli telefonicky, emailem i písemně a dohlížet na řádné plnění objednávek
  • Zadávání a udržování dat v systému
  • Řešení problémů s dodavateli na operativní úrovni: dodávky, nedodávky a reklamace
  • Spolupráce na interních projektech dle dlouhodobých plánů a zabezpečovat tak neustálé zlepšování a rozvoj

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Zkušenost min. 2 roky z pozice v logistice, ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
  • Aj na komunikativní úrovni (denní komunikace), Nj na komunikativní úrovni
  • Uživatelská znalost MS Office, Oracle, SAP nebo jiný ERP systém
  • Proaktivní přístup, time management, důslednost, komunikativnost a týmová práce

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

16.1.2020