Dispečer- Národní galerie

Hledáme zaměstnance pro Centrální operační středisko.

Místo výkonu práce: Veletržní palác (Národní galerie), Praha 7.

Náplň práce

- sledování kamerového systému

- práce s bezpečnostním systémem

- znalost CCTV, EPS, EZS výhodou

- mzda 120,-/hod.

Požadujeme

- čistý trestní rejstřík

- uživatelská znalost PC

- znalost bezpečnostních systémů výhodou

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Dukelských hrdinů)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Pitný režim, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

19.5.2018