Dispečer Liberec

Nabídka již není aktuální

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku hledáme nového kolegu na pozici dispečera.

Náplň práce:

    • budete organizovat a kontrolovat rozvoz zásilek a komunikovat s kurýry a zákazníky
    • kurýrům budete připravovat podklady pro jejich práci a zapisovat informace do interního systému a Excelu
    • zkrátka každý den různorodá práce, přitom ale s fajn lidmi i atmosférou

Požadujeme:

    • svědomitost, spolehlivost, samostatnost
    • schopnost komunikovat se zákazníky, organizační schopnosti
    • časovou flexibilitu
    • trestní bezúhonnost
    • dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu
    • uživatelskou úroveň na PC (MS office, zejména Excel)

Nabízíme:

    • směnný provoz (ranní směna 6.00 až 14.00, odpolední 14.00 až 22.00)
    • práci na hlavní pracovní poměr s možností dalšího růstu
    • možnost získat při práci oprávnění na VZV
    • karta výhod Multisport
    • firemní akce, kurzy a školení
    • bonusy/prémie
    • nástup možný ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Zahradní 45, Liberec, 460 01

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec (Zahradní 45)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Dispečer

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

7.8.2018