Dílenský pracovník - údržba, montážník, svářeč

Hledáme do našeho malého kolektivu zručného muže od pondělka do pátku s klouzavou pracovní dobou příchodu mezi 6:00-9:00 a odchod 14:30-17:30. Nejde o práci na páse, ale o práci v dílně. Společnost má 19 zaměstnanců. Hlavní náplní práce je příprava na finální montáž u zákazníka. Hledáme především manuálně zručného pracovníka, který v sobě kombinuje zkušenosti údržbáře, montážníka nebo svářeče. Nepravidelně se jezdí na montáže, ale jde především o dílenskou práci přímo na pracovišti. V případě výjezdu jsou placeny příplatky.

Požadujeme:

  • manuální zručnost a zkušenosti na obdobné pozici
  • orientace v technické dokumentaci
  • týmovou spolupráci a především samostatnost
  • ochota cestovat v případě finální montáže u zákazníka

Náplň práce:

  • kompletace finálního zařízení
  • montáž zařízení, jejich příprava na montáž v ČR
  • zámečnické práce
  • práce s technickou dokumentací

Nabízíme:

  • práci jen na jednu směnu a víkendy volné
  • uplatnění v dynamické mezinárodní společnosti a jedničkou ve svém oboru
  • příjemný pracovní kolektiv
  • uplatnění na HPP
  • mzda 33-35 000 brutto + příplatek za montáže a pravidelně zvýšení platu každý rok
  • příspěvek na stravování
  • pracoviště: Praha 9 – Horní Počernice

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Tesař

Datum zadání:

29.10.2018