Pro soukromou kliniku v Praze, hledáme vhodnou kandidátku do ordinace pediatrie.

Náplň práce:
- práce ambulantní sestry
- zodpovědnost za plynulý chod ordinace, příjem pacientů a administrativa s tím spojená
- příprava pacientů na odborná vyšetření, asistence lékaři při vyšetřovacích výkonech

Požadujeme:
- SŠ/VOŠ zdravotní
- potvrzení o zdravotní způsobilosti a bezúhonnosti
- specializace na pediatrii
- základy AJ

Nabízíme:
- platové ohodnocení 24- 26000,-Kč/dle praxe
- zázemí stabilní společnosti soukromé kliniky
- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
- další vzdělávání s podporou kliniky
- místo pracoviště: Praha 5
- 8 hodinová pracovní doba /pátek krátký,víkendy volné/
- stravenky, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění
- 2x ročně odměny

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Milady Horákové 116/109)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.6.2017