Dětská sestra

Nabídka již není aktuální

Pro soukromou kliniku v Praze, hledáme vhodnou kandidátku:

Náplň práce:

  • práce ambulantní sestry
  • zodpovědnost za plynulý chod ordinace, příjem pacientů a administrativa s tím spojená
  • příprava pacientů na odborná vyšetření, asistence lékaři při vyšetřovacích výkonech

Požadujeme:

  • SŠ/VOŠ zdravotní
  • potvrzení o zdravotní způsobilosti a bezúhonnosti
  • jakákoliv zkušenost s dětmi VÝHODOU!!
  • základy AJ

Nabízíme:

  • platové ohodnocení 24 - 36000,-Kč/dle praxe
  • zázemí stabilní společnosti soukromé kliniky
  • podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
  • další vzdělávání s podporou kliniky
  • místo pracoviště: Praha 5
  • 8 hodinová pracovní doba /pátek krátký,víkendy volné/
  • stravenky, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění
  • 2x ročně odměny

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, 13. plat, Jazykové kurzy, Sick days, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

12.7.2018